Δραστηριότητες 2012-2013

Γιορτή Χριστουγέννων

Το Δεκέμβρη του 2012, στα πλαίσια της σχολικής εορτής των Χριστουγέννων, ανέβηκε το θεατρικό "Το Πνεύμα των Χριστουγέννων", με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών Κυριακοπούλου Άννας και Μάρκου Ελισάβετ.

Αναζητώντας τον Αττίκ

Με δρώμενο τον "Δημητράκη", "Είμαι η νέα η Γυναίκα" του Αττίκ και η δραματοποίση του "Money-Money-Money", των Abba. Τα παραπάνω στηρίχθηκαν σε ιδέα της κας Καγκελίδου Παρθένας και έγιναν με επιμέλεια δική της.

Εκδήλωση "Νότες, Λόγια και Εικόνες"

Η εκδήλωση Νότες, Λόγια και Εικόνες υλοποιήθηκε από τον Σύλλογο γονέων και Κηδεμόνων και την ΚΕΠΑ του Δήμου Βέροιας.

Τα δύο δρώμενα, Πρωταγωνιστές και Το Βαλς των χαμένων ονείρων, στηρίχθηκε σε ιδέα της κας Καγκελίδου Παρθένας και έγινε με επιμέλεια δική της.

Καλοκαιρινή εκδήλωση σχολικού έτους 2010-2011

Η "Γραφειοκρατία" στηρίχθηκε σε ιδέα της κας Καγκελίδου Παρθένας και έγινε με επιμέλεια δική της το Μάιο του 2011.

Παράλληλα έγινε και "Θαλασσογραφία" ένα καλοκαιρινό δρώμενο με την επιμέλεια της κας Καψούρα Ελένης.